Toidulisandeid tuleks anda vastavalt hobuse vajadusele, ideaalne oleks teha seda vastavalt söödaratsiooni arvutusele. Sealjuures tuleks vältida nii toitainete puudust kui ülejääki

Sport- ja hobihobuste, tõumärade ja noorhobuste söötmisel esineb mitmeid söötmisest ning pidamisest tingitud toitainete puudujääke. Nende kompenseerimiseks on mitmeid erinevaid toidulisandeid. Bense & Eicke pakub selliseid tooteid nagu Parisol Biotin plus M, mis on oluline tervete kapjade kasvamiseks ning kasulik nahale ja karvale, ja Parisol Bio-Algan, mis kujutab endast looduslikku vitamiinipreparaati puhtast merevetikast. Lisaks eelnevatele on tootevalikus veel kuus erinevat vedelal kujul toidulisandit, millega on kaetud lai kasutusala. 

Parisol Kräuter-Elixier sisaldab selliseid kontsentreeritud ürte nagu lagritsajuured, lambaläätse seemned, kõrvenõges, apteegitill, salvei, kummel ja aniisiõli. Ürdieliksiiri soovitame toidulisandina hingamis- ja immuunsüsteemi füsioloogiliste kaitsefunktsioonide tugevdamiseks.Lisaks võib seda kasutada limaskestade ravimiseks põletike korral. 

Parisol Multivitamin plus ühendab endas olulisi vitamiine, mikroelemente ja mineraale ning kompenseerib söödaga puudujäävaid toitaineid. Meie toode Parisol Amino Magic sisaldab kõiki tähtsaid aminohappeid ja vitamiine, mis on vajalikud lihaste arenguks. 

Toidulisandeid on soovitatav anda iseäranis hobuse kasvuperioodil või suure koormuse korral. Need soodustavad lihaste kasvu ning optimeerivad energia ainevahetust. Parisol Elektrolyt Power-Liquid kompenseerib võimalikku elektrolüütide defitsiiti ning mõjub hästi hobuse töövõimele ja kehalisele seisundile. Elektrolüütide puudujääk võib tekkida higistamise, palaviku või kõhulahtisuse tagajärjel. 

Vedelate toidulisandite hulka lisandub veel kaks toodet: Parisol Vitamin E plus Selen ja Parisol Magnesium plus Vitamin B. Vitamiin E ja seleen mõjutavad hobuse energia ja lihaste ainevahetust. Ka tiinuse ajal on vitamiinil E ja seleenil tähtis roll. Vitamiini E ja seleeni puuduse sümptomid on järgmised: nõrkus ja töövõime langus, lihasprobleemid, sõnakuulmatus, jäikus, vastuvõtlikkuse suurenemine infektsioonidele ning allergiatele. 

Parisol Vitamin E plus Selen kompenseerib E-vitamiini ja seleeni puudust, parandab hobuse heaolu ning soodustab lihaste taastumisvõimet. Magneesiumipuudus põhjustab lihaskrampe ja -värinaid, pingeid ja närvilisust. Parisol Magnesium plus Vitamin B leevendab magneesiumipuudust, mõjub positiivselt kontsentratsioonivõimele, vastupidavusele ja motivatsioonile ning tugevdab närve. 

Meie toidulisandite hulgast leiate veel tooted Parisol Leinöl –kalt gepresst ja Parisol Leinsamen –goldgelb–. Need on eriti rikkad mitmekülgselt küllastumata rasvhapete poolest, nagu linool- ja alfa-linoolhape ning soodustavad seedimist ja ainevahetust.