Ülekoormatud naha, lihaste, kõõluste või sidemetega hobustele on meil olemas spetsiaalsed hooldustooted, mis kiirendavad ja toetavad regeneratsiooni. 

Hõõrdunud, kuiva, lõhenenud või kahjustatud naha taastamiseks soovitame kasutame vahendit Parisol Aloe Vera Hautpflegelotion. Rikkalik hoolduspiim varustab nahka hariliku aaloe väärtuslike koostisainetega, nagu vitamiinid A, C, E ja B, mineraalained ja mikroelemendid, beetakarotiin, aminohapped ja ensüümid. 

Haavade ja ärritunud naha puhul on hea kasutada selliseid vahendeid nagu Parisol Lebertran-Zinksalbe, Parisol Zinkoxyd-Salbenspray või Parisol Silber-Spray

Spetsiaalselt sport- ja tööhobustele, pikamaahobustele või ka raskete treeningute järgselt, pikkade ratsamatkade või väljasõitude järel soovitame kasutada Parisol Pferdegel, Parisol Arktis-Kühl- & Pflege-Gel  või puhtalt looduslikel koostisainetel baseeruvat Parisol SuperCool ja Poudre Armoricaine Tonerdepasten, mis hobuse taastumisvõimet soodustavad.

Neid vahendeid võib kasutada jalgadel ja sadula alla jääval naha piirkonnal, kus need aitavad kaasa lihaste, sidemete ja liigeste taastumisele. 

Järgmised kaks toodet hobuste jalahoolduseks ja regeneratsiooniks on Parisol Poudre Armoricaine PRO ja Parisol Poudre Armoricaine VET. Mõlemad pastad pärinevad Prantsusmaalt ning baseeruvad samadel koostisosadel, sisaldavad aga erinevaid toimeaineid. Parisol Poudre Armoricaine PRO sisaldab mündiõli ning mineraalsoolasid ja on dopinguvaba ainena eriti sobiv kasutamiseks pärast treeningut, võistlust või väljasõitu. See jahutab ning lõdvestab kõõluseid, sidemeid, lihaseid ja liigeseid. Tänu nahasõbralikkusele võib seda kanda ka väikestele haavadele või hõõrdunud kohtadele nahal. Parisol Poudre Armoricaine VET sisaldab asendamatuid rasvhappeid, arnika ja hariliku aaloe tinktuuri, soodustab taastumist ülekoormuse, venituste ja liiges- ning lihasprobleemide korral.